Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 01.03.2014, 08:49
Nie żartujmy, że boimy się Ruchu na własnym boisku. Jeśli ktoś wykonuje w tym sezonie robotę ponad stan to bardziej oni niż my. Brak Głowy i Burego przy tak wąskiej kadrze jest bardzo odczuwalny, ale mimo wszystko jesteśmy skazani na zwycięstwo i zakończenie i tak za długiej serii Ruchu.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując