dulli78 napisał(a):

|
Z tego co pamiętam Dudka miał przyjść jak Chavez albo Bunoza odejdzie. No i Osman wyleciał do Chin. Szczerze, to do oficjalnego zaklepania tego wypożyczenia miałem wątpliwości czy Chavez zdecyduje się na taki kierunek ze względów religijnych. Trudno mu tam będzie się odnaleźć, bo jakakolwiek działalność chrześcijańska jest tam urzędowo tępiona.
|
Jedzie na 10 miesięcy wakacji. Qingdao to fajne niezbyt wielkie jak na Chiny miasto nad morzem, w pobliżu góry Laoshan... też bym tak chciał. A co do działalności - może się wreszcie skupi na nauce gry w piłkę.
Jak sprawa z Klaricem wygląda tak jak napisał Zych tj. oczywiście kolejna kompromitacja - mamy, utrzymujemy kopacza od listopada i w końcu lutego dowiadujemy się, że...
Cięcie kadry jeszcze bardziej w taki sposób to też śmiech na sali.
O odejściach nawet nie chce mi się pisać - rezultat - goła jedenastka na Ruch z Guerierrem na LO i (pewnie) Gułą na lewym skrzydle.