forthy napisał(a):

Słaby mecz, dobrze że chociaż 1 punkt wpadł.
Ale mnie przeraża zestawienie defensywy na Ruch. Brożek-Bunoza-Nalepa-Dudka? Guerrier cofnięty do obrony?
Ruch jest w gazie i bez Głowy będzie ciężko.
|
Dudka z Bunozą w środku, Pietia i Guerrier na bokach. Pola manewru nie ma kompletnie żadnego...