Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 01.03.2014, 07:53
forthy napisał(a):Wyświetl post
Słaby mecz, dobrze że chociaż 1 punkt wpadł.

Ale mnie przeraża zestawienie defensywy na Ruch. Brożek-Bunoza-Nalepa-Dudka? Guerrier cofnięty do obrony?
Ruch jest w gazie i bez Głowy będzie ciężko.
Dudka z Bunozą w środku, Pietia i Guerrier na bokach. Pola manewru nie ma kompletnie żadnego...
Odpowiedz cytując