Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 01.03.2014, 06:40
Słaby mecz, dobrze że chociaż 1 punkt wpadł.

Ale mnie przeraża zestawienie defensywy na Ruch. Brożek-Bunoza-Nalepa-Dudka? Guerrier cofnięty do obrony?
Ruch jest w gazie i bez Głowy będzie ciężko.
Odpowiedz cytując