Paweł Brożek - forma dno. Lepiej jakby Smuda dał mu 2 miesiące bezrobocia, niż swoje treningi. Najlepszą formę prezentował pierwszy miesiąc pobytu w Wiśle. Potem przyszło... przetrenowanie.
thechris napisał(a):

|
PS. Chrapek już dziś jest o klasę lepszym grajkiem na pozycji DMF od Wilka, którego przyznaje, że szczerze nie trawiłem. A Michał to nasz diamencik.
|
Jeśli Wilk specjalnie biegałby tak wolno jak Chrapek i tak słabo jak on stał na nogach, to zgoda. Niestety Wilk miał znacznie lepszą motorykę i szybkość oraz zdecydowanie trudniej było go przepchnąć i wytrącić z równowagi. I to dawało różnicę.