|
Do Krakowa wracają autokarem.
Z przebiegu meczu mimo wszystko można być zadowolonym z remisu.
Mecz fatalny dla bezstronnego widza. Wyleczyłem się z ekstraklasy na trzy tygodnie.
Z Ruchem będzie ciężko. Bez dopingu, kapitana.
Ruch pod wodzą tego trenera jedzie wszystkich jak walec. Gość czyni cuda.
|