Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.02.2014, 23:52
Do Krakowa wracają autokarem.

Z przebiegu meczu mimo wszystko można być zadowolonym z remisu.

Mecz fatalny dla bezstronnego widza. Wyleczyłem się z ekstraklasy na trzy tygodnie.

Z Ruchem będzie ciężko. Bez dopingu, kapitana.

Ruch pod wodzą tego trenera jedzie wszystkich jak walec. Gość czyni cuda.
Odpowiedz cytując