Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.02.2014, 23:25
Wislak35 napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie ogladałem takiego meczu.... i jeszcze sobie samolotem wracaja do Krakowa ...
A tyle było płaczu że race na murawie, że w kasie pustka.
Odpowiedz cytując