Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.02.2014, 23:07
Dla mnie bardzo dobra postawa Piotrka Brożka, Misiek co miał wybronić wybronił, Dudka jak na tak długą przerwę porwanie, jak dla mnie gra Garguły na boku pomocy to pomyłka.
Nad resztą spuśćmy zasłonę milczenia.
Odpowiedz cytując