Wyświetl pojedynczy post
ProMateo
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 28.02.2014, 23:02
Momenty był. Dwa kapitalne przebłyski Garguły. Za pierwszym razem spaprał Stilić, za drugim Brożek. Paweł i Donald pod formą, fatalnie weszli w rundę. Szkoda, że Sarki nie wszedł wcześniej, ale Smuda jest znany z tego, że stroni od zmian.

Obrona ogólnie na plus. Tuszyński nie pograł przy Arku i Gordanie. Nie bezbłędnie, ale bardzo solidnie. Piotrek Brożek świetna forma, dobry w tyle, ale nadużywał "wyjazdów", wszystko grał na pałę. Po drugiej stronie "Dudi" - cichutko zagrał. Spokojnie, bez fajerwerków, bez baboli. Ma inne atuty niż Bury, nie można ich porównywać. Misiek ma szczęście w bramce i liczę, że tak pozostanie

Szkoda punktów...
Odpowiedz cytując