Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 28.02.2014, 22:51
No to kubeł zimnej wody na rozgrzaną po derbach głowę.

Takiego dziadostwa to nawet za Probierza nie graliśmy. W sumie z Piastem wiele lepiej nie było.

Smuda zamiast opowiadać o kryminalnej piłce lepiej zacząłby się zastanawiać co zrobić by zajechani piłkarze odzyskali siły. Dotyczy to szczególnie Pawła Brożka, który w zasadzie tylko na boisku przebywa, bo grać to od trzech meczów nic nie gra. Brak szybkości, brak czucia piłki, nic.

To nie jest tak, że jak Wisła gra dobrze to Smuda czyni cuda a jak gramy tak jak dziś to ptaszki na niebie winne. I w ogóle nic się nie stało.

Dopuszczenie tego boiska do rozgrywek to skandal.

Dudka jak za dawnych lat. Dwa zagrania dobre, jedno złe. Szybkości mu brakuje.
Donald, jak wszyscy obcokrajowcy u nas. Pół sezonu dobry i zjazd równią w dół.
Odpowiedz cytując