|
Wszystko mnie boli po tym meczu, nie tylko oczy. Szkoda tej ostatniej sytuacji. Wynik lepszy niż gra. Z jednej strony dobrze, że Głowa dostał kartkę, ale z drugiej mam obawy przed meczem z silnym Ruchem. Oby twierdza wciąż pozostała twierdzą.
Brozio jest bez formy, Donald gdybyśmy tylko mieli zmienników powinien na dłużej zagrzać sobie na ławce. Facet gra taką padakę, że nawet przy ogólnej padace całej drużyny, ta jego i tak się wyróżnia.
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 28.02.2014 o godz. 22:41.
|