Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.02.2014, 22:31
Bieda z nędzą. Słaby mecz z obydwu stron. jednak punkt zdobyty na wyjeździe, w dodatku w takim kartoflisku, musi cieszyć. wróciliśmy do starego, dobrego 0-0 Widać, że nasi w drugiej połowie opadli z sił. Lechia była szybsza, wyprzedzała ich, szybciej zgarniała drugie piłki. Jak z takiego meczu chce się wynieść 3 punkty to trzeba trafić co się nadarzy. Dzisiaj tego zabrakło i mamy remis, który z przebiegu meczu nie jest zły. W zeszłej kolejce odskoczyliśmy goniącym nam drużynom, teraz to pewnie się odwróci bo oni graja ze słabszymi rywalami. Teraz czeka nas arcyważny mecz z ruchem o obronę 2 miejsca.
Odpowiedz cytując