Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.02.2014, 22:27
To była nędza straszna, jak kiedys za Liczki czy pozniej za Kulawika. Wygladalo jakby technike pilkarze zostawili w szatni. Te dlugie niecelne podania doprowadzaly mnie do szału.
Na plus jedynie kibice.
DysoN
Odpowiedz cytując