Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2014, 22:04
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie. Fakty jakie sa kazdy widzi, a ty sie bawisz w rozmywanie winy jak to "niewiele osob skazal". Nie czujesz jak to smiesznie brzmi?
Kwintesencja ignorancji i gazetopolstwa. Po pierwsze-Prokurator nie skazuje, bo od tego jest sąd. Po drugie facet był oskarżycielem publicznym i zamiast oskarżać umarzał postępowania-czytaj zamiatał sprawy pod dywan. No ale lepiej nazwać mnie lewakiem, spadkobiercą komuny i czymś tam jeszcze niż przyznac , że się bredzi.
Macierewicze z wislakrakow.com hahahhahaha
Odpowiedz cytując