|
Lechia zaczyna wygrywać agresją. Na tym kartoflisku nie da się grać piłką więc mecz wygląda jak spotkanie dwóch solidnych ekip VI ligi.My lubimy grać p"po krakowsku" czyli milion podać i solidne budowanie akcji. A tutaj jest przekątna na chorągiewkę, kick and rush. Wisa może to wygrać, ale w 70 minucie stwierdzam, że absolutnie każdy wynik jest możliwy. Dla mnie mecz na 0-0 albo 1-0 w którąkolwiek stronę.
Do what you mean and mean what you do.
|