Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.02.2014, 21:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Arek zlapie dzis zolta kartke
Przed wypożyczeniem Fryca miało by to sens. Z Ruchem zagrali by Fryc-Dudka-Bunoza-Brożek.
A teraz? Z całym szacunkiem ale w meczu z, mimo wszystko, jedną z lepszych drużyn naszej kopanej wolałbym nie wystawiać Nalepy..
Odpowiedz cytując