|
Z tego co pamiętam Dudka miał przyjść jak Chavez albo Bunoza odejdzie. No i Osman wyleciał do Chin. Szczerze, to do oficjalnego zaklepania tego wypożyczenia miałem wątpliwości czy Chavez zdecyduje się na taki kierunek ze względów religijnych. Trudno mu tam będzie się odnaleźć, bo jakakolwiek działalność chrześcijańska jest tam urzędowo tępiona.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|