AYALA napisał(a):

|
Żydzi powinni zapłacić czynsz za 700 lat pobytu w Polsce,Europa Zachodnia ich przepędzała,My przygarnęliśmy
|
Z Polaków słabi biznesmeni - płacą żydom za ich straty, płacą brytyjczykom za sprzet wojskowy który wykorzystywali w II WŚ, nie domagaja się wynagrodzeń od Rosji /Ukrainy,Bialorusi,Litwy za straty ziemi i majątków pozostałych na Kresach o Niemcach nie wspominam . A czynsz dla żydów za ich pobyt można rozliczyć w barterze - my im umarzamy a oni nam daja najnowocześniejszy sprzet wojskowy i kilka bombek atomowych
