Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
10273
28.02.2014, 16:09
Trochę dziwna decyzja. Ale mam wrażenie że gdyby klub mógł skierować kibiców na inny sektor to tak by było. W każdym razie trzeba się przygotować na Januszowy doping....
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007