|
Moim zdaniem Fryc ma się ogrywać i po to tam poszedł. Na dzień dzisiejszy nie ma szans grać w pierwszym składzie ani nawet być pierwszym rezerwowym na swojej pozycji. Jest młody - musi się ogrywać. O kasę tu na pewno nie poszło bo ileż on może kosztować? Moim zdaniem dobry ruch. Jak ma kiedyś coś znaczyć musi się grać a nie siedzieć na ławie czy trybunach.
Z Chavezem sprawa jest też prosta. Jest drogi to w naszym przypadku najważniejsze a przy okazji raczej nie jest pupilem Smudy i szanse na grę też ma raczej mizerne.
|