Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
67698
28.02.2014, 16:00
Przypuszczam że Fryc po to został wysłany żeby grał. A w każdej chwili pewnie można go z wypożyczenia ściągnąć. A Chavez to koszty (poza tym i tak nie grał) a jak się sprawdzi to moze ktoś się po niego zgłosi.
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007