Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67698
Stary 28.02.2014, 16:00
Przypuszczam że Fryc po to został wysłany żeby grał. A w każdej chwili pewnie można go z wypożyczenia ściągnąć. A Chavez to koszty (poza tym i tak nie grał) a jak się sprawdzi to moze ktoś się po niego zgłosi.
Odpowiedz cytując