Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10270
Stary 28.02.2014, 15:31
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Genialne. Na złość mamie odmrożę sobie uszy w najczystszej postaci
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Błędne myślenie, że race są nie na rękę Komisji Ligi. Wręcz przeciwnie, oni się cieszą, że ktoś je odpali, bo to przecież jest dla nich dodatkowa kasa. Czyż nie? A nawet jak się teoretycznie coś kiedyś komuś stanie to oni umyją ręce, że przecież oni mówili itd.

Jaki oni mają interes w tym, żeby te race zalegalizować? Kibice i tak się nie przejmują przepisami i odpalają race (czyli ubarwiają "widowiska" piłkarskie), a oni w przypadku legalizacji nie będą na tym zarabiać. Proste.

Według mnie to powinno iść w drugą stronę. Otóż, zaprzestać odpalania rac (rok, dwa lata), a później sprowokować dyskusje na różnych forach jak bardzo ich brakuje na stadionach i wtedy lobbować zmianę ustawy. Ale to tylko utopia, która się nigdy nie przydarzy.
Trzeba było robić na całą Polskę protest - puste stadiony.
Zaczęliby liczyć straty na każdym froncie, na czele z wpływami z telewizji to wszyscy poszli by po rozum do głowy. Politycy, Komisje, kluby. A tak ultrasami się wyciera mordę dalej.

Pozwolę sobie przekleić post z innego forum niejakiego JacobCFC
bo w kilku dosadnych zdaniach dobrze niektórym odpowiedział.

Cytat:
Na wasz ból dupy jest jedno proste rozwiązanie- od meczu z Zawiszą, nie kupujcie biletów na Nasz sektor. Jak wszyscy śpiewali sąsiadka ka sąsiadka es, to byłą fajna zabawa, jak były oprawy, to sikaliście w majty z wrażenia, nie mówiąc już o motywie z koszulkami (chociaż przed meczem był wielki płacz, że jak to na czarno, nasz kolor to czerwony)
Jak się czyta posty na wszystkich forach, to jedyne co pozostaje, to chwycić się za głowę.
SKWK, UW - złe bo poleciały race
zbiórki - złe bo pieniądze idą do chuliganów
klub - zły bo przecież nic nie zrobiłem, a nie mogę kupić biletu na inną trybunę.


Zanim coś napiszecie, pomyślcie, że kluby, a przede wszystkim KIBICE w chwili obecnej dla wszystkich komisji, pzpn i innych organów nic nie znaczą. Chociaż Boniek obiecywał cuda, wyszło jak zwykle- chuja robi.

Na razie radze powstrzymać zbędne emocje i poczekać na odpowiednie stanowisko Stowarzyszenia.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 28.02.2014 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując