Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2014, 15:00
Żeby na forum Wisły bronic komunistycznego prokuratora i KIBICA pasiastej szmaty to trzeba mieć nierówno pod sufitem. Rozterki moralne i życiowe wybory to sobie rozkminiajcie w odniesieniu do Jaruzela, albo Wałęsy. Tu mamy do czynienia z komuchem, konfidentem a co najbardziej skandaliczne i niesmaczne - kibicem pasiastej ścierki. I ten ostatni fakt jest tu kluczowy i jakiekolwiek bronienie tego osobnika na tym forum to kpina.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując