Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10262
Stary 28.02.2014, 14:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Skończmy juz ten temat bo widze, że zaczyna ci brakować argumentów i zaczynasz jakieś dziwne wycieczki.

PS. Masz racje, nie rzucam racami, jestem lewakiem.
Ty dalej swoje. Sprowadzasz wszystko do rzucania racami, a czy ja rzucam ? Co ?
Nie, tłumacze Ci "hs", abyś samodzielnie myślał. I nie porównywał łamania prawa jakim jest zapalanie rac do łamania praw obywatelkich, które stoją zdecydowanie wyżej w hierarchi praw.

Nie mówiąc już, że wolność obywatelska, nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej i domniemanie niewinności powinno być podstawą państwa prawa, a nawet są to prawa podstawowe.

Nie brakuje mi argumentów, nie chce mi się juz tylko z Tobą dyskutować, ponieważ to jak rozmowa ze ścianą.
Odpowiedz cytując