Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10261
Stary 28.02.2014, 14:48
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Czemu sie dziwicie? Po co bylo rzucac race? czy ktos z C przemowil do rozsadku tym hojrakom co rzucali? Na pewno nie, zostali na pewno pochwaleni za "odwage". Takim rzucajacym spuscic lomot i by sie oduczyli. Wiem ze i tak bedziecie ich bronic.
Zapraszamy! Chłopaki pewnie już w portki narobili że chcesz ich bić. Nie ma problemu, przed meczem z Ruchem możesz podejść pod Wiślaków i spuścić łomot...
Odpowiedz cytując