Cytat:
|
W związku z błędnymi doniesieniami pojawiającymi się w Internecie informujemy, iż niewpuszczenie na mecz z Ruchem Chorzów kibiców, którzy zasiedli podczas derbowego spotkania z Cracovią w sektorze C, wynika z decyzji Komisji Ligi o zamknięciu trybuny C.
|
Jak miło, że poinformowali... czy tam debile pracują?
Widzicie co robi poprawność polityczna i zamiast napisać wprost to piszą jakieś bzdury o bezpieczeństwie... normalnie łeb opada:
Cytat:
|
Sezon 2013/2014 przyniósł nam nie tylko reformę Ekstraklasy, priorytetem stało się bezpieczeństwo na arenach sportowych, wprowadzane są szybkie i zdecydowane działania w wypadku naruszenia obowiązujących na stadionach zasad, ale także prowadzony jest dialog, którego stronami są organy publiczne odpowiedzialne za bezpieczeństwo, Ekstraklasa SA oraz Kluby. Kluby nie istnieją bez kibiców, Biała Gwiazda, to my i Wy, Kibice. Jesteście więc uczestnikami dialogu, który trwa.
|
dialog? już widać do czego prowadzi nie odpalanie rac. Oni mają w dupie race. Zrobią wszystko, żeby ich pozycja negocjacyjna była silna, żeby je wyjebać, wykorzystując do tego takie narzędzia jak silę gwizdów mniej zagorzałych kibiców i przy ich aprobacie zdyskredytować wszystkie młyny w Polsce.
Należy odpalać co mecz aż do skutku! Żadnego dialogu na ich zasadach!
Wasiu napisał(a):

|
A jaki był niby ten powód?
|
zostały rzucone na komendę to o czymś świadczy