domin_czyzyny napisał(a):

może i uważasz się za wielkiego prawicowca, ale w gruncie rzeczy myślisz kategoriami homo sovieticus.
Już Ci tłumaczyłem, że jest dysproporcja możliwości stosowania represji za nieprzestrzeganie prawa w stosunku Państwo - Obywatel - Państwo. Nie będę tego rozwijał, bo wyżej już to napisałem.
|
Skończmy juz ten temat bo widze, że zaczyna ci brakować argumentów i zaczynasz jakieś dziwne wycieczki.
PS. Masz racje, nie rzucam racami, jestem lewakiem.