Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10258
Stary 28.02.2014, 14:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
może i uważasz się za wielkiego prawicowca, ale w gruncie rzeczy myślisz kategoriami homo sovieticus.
Już Ci tłumaczyłem, że jest dysproporcja możliwości stosowania represji za nieprzestrzeganie prawa w stosunku Państwo - Obywatel - Państwo. Nie będę tego rozwijał, bo wyżej już to napisałem.
Skończmy juz ten temat bo widze, że zaczyna ci brakować argumentów i zaczynasz jakieś dziwne wycieczki.

PS. Masz racje, nie rzucam racami, jestem lewakiem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując