Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67694
Stary 28.02.2014, 14:40
Nie wiem, ale wypozyczenie Fryca nie bardzo mozna rozpatrywac jako oszczednosc, przyszedl już do "taniej" WIsły (w sensie za kadencji Bednarza) kokosów napewno nie zarabia a do tego w Polsce kluby płaća pewnie tylko cześć pensji wypożyczanego nie mówiąc o zapłacie za samo wypożyczenie. Dlatego oszcędnośc pewnie minimalna tzw. sztuka dla sztuki. Nie rozumiem tego ruchu zupelnie. Zwlaszcz gdy na 2 mecze nie ma Burligi.
Odpowiedz cytując