Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10247
Stary 28.02.2014, 14:16
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest prosta Wojewoda i Ekstraklasa dały Wiśle ultimatum albo zamykycie C i nie wpuszczacie kibiców z tego sektora na następny mecz albo zamykamy wam cały stadion(Co dla Wisły by było sporą stratą finansową). Sprawa jest jasna w wojnie z kibicami rząd(Wojewoda) chce się pozbyć po prostu Patryjotów i ludzie myślących inaczej niż ciemna masa.
Patryjoci

Świetna wiadomość na miły początek weekendu.

Swoją drogą, jeśli komuś przykro z powodu straconych pieniążków: WISŁAZWE się deklarował, że chętnie odda
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 28.02.2014 o godz. 14:20.
.
Odpowiedz cytując