alkoholik napisał(a):

|
Sprawa jest prosta Wojewoda i Ekstraklasa dały Wiśle ultimatum albo zamykycie C i nie wpuszczacie kibiców z tego sektora na następny mecz albo zamykamy wam cały stadion(Co dla Wisły by było sporą stratą finansową). Sprawa jest jasna w wojnie z kibicami rząd(Wojewoda) chce się pozbyć po prostu Patryjotów i ludzie myślących inaczej niż ciemna masa.
|
Patryjoci
Świetna wiadomość na miły początek weekendu.
Swoją drogą, jeśli komuś przykro z powodu straconych pieniążków: WISŁAZWE się deklarował, że chętnie odda
