|
Chavez poszedł w odstawkę, gdyż jest słaby jak na kokosy które zarabia. Fryc... widzieliście go jak prezentuje się na treningach? Może doszli do wniosku, ze nic z tego nie będzie, więc po cholerę nam tyczka na obronie? To już bardziej opłacalne jest rzucacie Dudki na LO/PO a Ostoje/Chrapka na def.pomocnika, niż trzymanie Dudki na def.pomoc., Fryca na obronie, a Chrapek z Ostoją niech się kiszą na ławie.
|