Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10244
Stary 28.02.2014, 14:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zakazy i nakazy nałożone przez sąd to nie prawa naturalne niepodlegające dyskusji. Są to nakazy i zakazy, często głupie i bezsensowne.

Jeśli obywatel łamie prawo, Państwo ma narzędzia represji, które mogą tego obywatela ukarać. Powinno to robić jednak zgodnie z prawem - a teraz tak nie jest. Jeśli Państwo łamie prawo, to obywatel nie ma narzędzi, aby to Państwo ukarać.
Jakby psy wpadły podczas meczu na stadion i wytargały siłą tych 20 chłopaków co odpalili race (co byłoby zgodne z prawem) to mam nadzieje, że powiedziałbyś, że brawo dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Jednak szczerze wątpię. Pewnie znalazłbyś kolejne piękne tłumaczenie.

Ale przecież was ta kara powinna cieszyć. Takie męczennictwo w walce legalizacje rac. Powinniście być z siebie być dumni.

A nie, czekaj, fajne to było tylko do momentu jak klub ponosił konsekwencje waszych czynów?

Powiem więcej, skoro chcecie żeby sektor C był traktowany na specjalnych prawach (brak stewardów, brak obowiązku siedzenia na własnym miejscu, możliwość rozkładania sektorówek) to nie dziwcie się, że jest ten sektor inaczej traktowany. W innym wypadku nie byłoby problemu z odnalezieniem tylko tych osób, które były czynnie w tę akcję zamieszane. Proste. Tak to niestety odpowiedzialność zbiorowa.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 28.02.2014 o godz. 14:09.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując