xanti1906 napisał(a):

|
Za dużo tych zawodników mamy czy co? Fryc, Buras, Chavez na wypożyczeniach. To musi zwiastować jakieś wzmocnienia, nie wierzę w aż tak ujemny bilans ruchów transferowych.
|
super wzmocnienia, Chavez wyganiany z klubu od dawna, Buras wiecznie na wypożyczeniach, ale odesłanie Fryca do Termaliki to co to ma być? przecież gość może zagrać na lewej i prawej obronie, a my tam mamy kłopoty, bo:
- Bunoza jaki był taki był, czyli cienki
- Brożek na lige ok, ale coś wiecej?
- Burliga, jego umiejętności piłkarskie są narazie zasłaniane dobrą grą Wisły (to samo Bunoza)
i co dalej? Dudka fruwający od defensywnego po prawą lewą flankę obrony? Nosz kur... gość który ma pojęcie o grze na DP, nagle jest super na PO albo LO, albo jak Pieta stawiany kupe lat na LO nagle super skrzydłowy bo trzeba kogoś rzucić na to skrzydło...i ch*j z tego że grał na skrzydle kiedyś, nie trenował tej pozycji więc nara, tak samo Miśkiewicz mógł grać jako napastnik kiedyś to co mamy go za Brożka dawać?
Nie rozumiem działania klubu z 28lutego, odesłali na wypożyczenia graczy którzy walczyli o 11stke, a nie o 18stke jak Buras, czy inne wynalazki. Przygoda Fryca z Wisła zakończona, on ma kontrakt do czerwca