domin_czyzyny napisał(a):

Zakazy i nakazy nałożone przez sąd to nie prawa naturalne niepodlegające dyskusji. Są to nakazy i zakazy, często głupie i bezsensowne.
Jeśli obywatel łamie prawo, Państwo ma narzędzia represji, które mogą tego obywatela ukarać. Powinno to robić jednak zgodnie z prawem - a teraz tak nie jest. Jeśli Państwo łamie prawo, to obywatel nie ma narzędzi, aby to Państwo ukarać.
Znaczy, częściowo ma... poprzez wybory. Pamiętajcie o tym...
|
Amen!
Inaczej sądząc jesteś zwolennikiem czystej komuny. tyle w temacie