|
W Gdańsku o punkty będzie trudno ,więc nawet z remisu będę się cieszył.
Jednak przydałoby się potwierdzenie ,że zaczynamy coś grać na wyjazdach w postaci zwycięstwa.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|