Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10239
Stary 28.02.2014, 13:57
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Czemu sie dziwicie? Po co bylo rzucac race? czy ktos z C przemowil do rozsadku tym hojrakom co rzucali? Na pewno nie, zostali na pewno pochwaleni za "odwage". Takim rzucajacym spuscic lomot i by sie oduczyli. Wiem ze i tak bedziecie ich bronic.
Czyli mam się dziwić że jak ktoś łamie prawo które w sumie nie ma żadnych negatywnych skutków tylko tyle, że 15 sekund przerwany jest mecz a ktoś łamie prawo konstytucyjne łądując 6 tys ludzi do wora stosując na nich karę zbiorową, prawo handlowe, które klub zawarł ze swoim klientem sprzedając mu bilet i pewnie inne artykuły prawne takie jak wolność korzystania z dóbr kultury itd. to już mam się nie dziwić tak?

Czyżby komuna wróciła?
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.02.2014 o godz. 14:00.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując