bravelukas napisał(a):

|
Czemu sie dziwicie? Po co bylo rzucac race? czy ktos z C przemowil do rozsadku tym hojrakom co rzucali? Na pewno nie, zostali na pewno pochwaleni za "odwage". Takim rzucajacym spuscic lomot i by sie oduczyli. Wiem ze i tak bedziecie ich bronic.
|
Czyli mam się dziwić że jak ktoś łamie prawo które w sumie nie ma żadnych negatywnych skutków tylko tyle, że 15 sekund przerwany jest mecz a ktoś łamie prawo konstytucyjne łądując 6 tys ludzi do wora stosując na nich karę zbiorową, prawo handlowe, które klub zawarł ze swoim klientem sprzedając mu bilet i pewnie inne artykuły prawne takie jak wolność korzystania z dóbr kultury itd. to już mam się nie dziwić tak?
Czyżby komuna wróciła?