domin_czyzyny napisał(a):

Czyli uważasz, że to normalne, że kibice nie mają praw obywatelskich, którymi mogą się cieszyć inne środowiska.
Kibic przestaje być obywatelem i domniemanie niewinności, potrzeba udowodnienia winy przestają obowiązywać ?
Nie rozumiem, dlaczego niby ja mam się na ten temat nie wypowiadać ? Czy ja złamałem prawo ? Czy pokazując absurdy demokracji człowiek traci prawa obywatelskie ?
|
Przeczytaj jeszcze raz co wtedy napisałeś. Otóż sugerowałeś, że to że race są nielegalne to nie znaczy, że ultrasi mają ich nie odpalać bo przecież nie ma co się sugerować zakazami i nakazami ustalonymi przez rząd.
No to właśnie władze i Komisja Ligi ci pokazała, że mają podobne podejście do prawa.
A moje zdanie jest takie samo jak w przypadku tamtej sytuacji. Obie nie powinny mieć miejsca.