hubert.fan napisał(a):

No ja mam nadzieję, że to jakaś sprawka żydowskiego hakera!
Inaczej nie widzę innej opcji! Wojna z tymi którzy to wymyślili
Jest chyba podstawa do tego aby zbiorowo pozwać klub.
Pomysł wyśmienity! KOMUNO WITAJ!
P.s Na Legii jak zamknęli żyletę to kibice na Jagiellonii bedą siedziec po drugiej stronie boiska. U nas usunęli 6 tys prewencyjnie. Czy jest to faktycznie sprawka Komisji Ligi czy naszego klubu?