Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 28.02.2014, 13:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_z_sektora_c/

To są żarty ?

Ktoś chyba sobie jaja robi ...
No ja mam nadzieję, że to jakaś sprawka żydowskiego hakera!

Inaczej nie widzę innej opcji! Wojna z tymi którzy to wymyślili

Jest chyba podstawa do tego aby zbiorowo pozwać klub.

Pomysł wyśmienity! KOMUNO WITAJ!

P.s Na Legii jak zamknęli żyletę to kibice na Jagiellonii bedą siedziec po drugiej stronie boiska. U nas usunęli 6 tys prewencyjnie. Czy jest to faktycznie sprawka Komisji Ligi czy naszego klubu?
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.02.2014 o godz. 13:34.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując