|
Za wislakrakow.com:
"Kara dla kibiców z trybuny C została nałożona przez Komisję Ligi. Z informacji uzyskanych w klubie wynika, że zapis o sankcjach znalazł się w pisemnym uzasadnieniu decyzji".
Może w świetle tych informacji nie dojdzie do konfliktu. Z pewnością byłoby to tragiczne w skutkach wydarzenie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|