Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10230
Stary 28.02.2014, 13:26
Za wislakrakow.com:

"Kara dla kibiców z trybuny C została nałożona przez Komisję Ligi. Z informacji uzyskanych w klubie wynika, że zapis o sankcjach znalazł się w pisemnym uzasadnieniu decyzji".


Może w świetle tych informacji nie dojdzie do konfliktu. Z pewnością byłoby to tragiczne w skutkach wydarzenie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując