|
Klubowi nie ma co się dziwić. Zresztą On nie był prowodyrem tej decyzji, myślę , że został postawiony pod ścianą. Mam nadzieję, że to wyjaśnią z SKWK.
Ważniejsze są podstawy prawne. Czy mają taką możliwość, aby zgodnie z polskim prawem ukarać np. "Tomasza Nowaka", który był na sektorze C5 bez przedstawienia mu dowodów ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.02.2014 o godz. 13:04.
|