Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10224
Stary 28.02.2014, 12:58
Jaja...dobrze że Ruch nie przyjeżdża bo by nie miał konkurencji pod względem dopingu
Chętnie teraz usiądę przed telewizorem i będę podziwiał frekwencję jak i doping na meczu ( co nie znaczy że popieram rzucanie racami )
Co do tego, że klub się dogadał nie ma wątpliwości. Inna sprawa, że wielu osób będących na miejscu zarządu zrobiłaby to samo, więc ja się osobiście nie dziwię tej decyzji.
Odpowiedz cytując