El'kabat napisał(a):

|
Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą
|
Myślę, że nikt nie zaryzykuje zdrowia Pawła i blokady bo to pewne pogłębienie się kontuzji. Bardziej Paweł moim zdaniem wystąpi w roli takiej jak Guła w Derbach jeśli nie uda się go postawić na nogi. Przed nami wiele spotkań więc dajmy sobie spokój z blokadą bólu.