Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.02.2014, 12:00
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą
Myślę, że nikt nie zaryzykuje zdrowia Pawła i blokady bo to pewne pogłębienie się kontuzji. Bardziej Paweł moim zdaniem wystąpi w roli takiej jak Guła w Derbach jeśli nie uda się go postawić na nogi. Przed nami wiele spotkań więc dajmy sobie spokój z blokadą bólu.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując