Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.02.2014, 11:16
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Ale to z międzylądowaniem w stolicy czy bezpośrednio?
Fajną fuchę masz, przy okazji zapytam nie potrzebujecie tam rąk do pracy?

bezpośrednio eurolotem, a wkrótce i Ryanairem tym drugim będzie to rewelacyjna opcja, bo na wyjazd będzie można dotrzeć w godzinę za cenę praktycznie taką jak w PKP
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując