Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27789
Stary 28.02.2014, 09:40
Orientuje się ktoś czy ciężko będzie o icara z Libertowa jutro w nocy? Wiem ze oni niezbyt chetnie jada po kogos poza Kraków. Albo inna firma przewozowa cenowo jak icar żebym nie wyszedł jak Zabłocki na mydle.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując