Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26104
Stary 28.02.2014, 03:46
Grzesiu już za czasów studenckich miał ciągoty do różnych zgrywów i frywolnego podejścia do życia co objawiało się jego słynnym i donośnym "na miękko". Czy zmienił się tego nie wiem, ale zawsze taki sprawdzony trop trzeba brać pod uwagę.

Co do Rokity to z tego co pamiętam z folksdojszczką Lufthansą wygrał w sądzie nie takie znowu drobne na waciki, więc kolejny raz te nagrania niczego nieświadomych paparazzich na nic się nie zdały, ale "Niemcy mnie biją", czy werbalne heilowanie mogą przejść annałów polskiego folkloru w powietrznych stosunkach polsko-niemieckich