Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 27.02.2014, 23:11
Ale ten Killzonę nowy denerwujący... chyba kampanii nie skończę, tak mnie wnerwia... multi też bez szału... Dobry pomysł z grami dla początkujących. Z jednej strony wiesz, że nie grasz z turbokozakiem, który Cię będzie fragował jak szalony, z drugiej możesz spokojnie poznać mapy, bo reszta tak samo świeża jak Ty
Odpowiedz cytując