Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.02.2014, 22:52
Trochę niepokoi mnie perspektywa wystawienia Dudki na prawej obronie. Gość nie jest zgrany z drużyną, zawsze był troszkę zbyt klocowaty na bok obrony, a w dodatku ma trochę zaległości treningowych. Dużo znaków zapytania przy tym nazwisku, a że na wyjazdach punkty zapewnia nam przede wszystkim defensywa i jakoś nie widzę, żeby miało się to prędko odmienić, to korzystny wynik też stoi pod znakiem zapytania. Znów każde zwycięstwo biorę w ciemno, a i remisem pewnie nie wzgardzę.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując