Adenalix napisał(a):

|
Brak napadziora bo Brozio kontuzja. Zakładam, że wyjdziemy bez nominalnego napastnika (nie wejdzie Szewczyk) i zagramy: Misiek-Dudka, Głowa, Buni, Pietia-Ostoja, Chrapek, Guła, Semir, Sarki - Guerrier
|
Smuda dzisiaj mówi na konferencji "Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że zagra, ale mamy jeszcze jeden dzień i zobaczymy, czy rzeczywiście będzie tak jak myślę." . Jesteś jakimś wizjonerem,czy masz lepsze info niż od Franza z dziś żeby stwierdzić,że Brozio nie zagra ? Rozumiem,że to co on mówi to można brać z dużym dystansem,ale bez przesady.
Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą.
Ciężki mecz się zapowiada,ale o dziwo spokojny jestem o wynik
