|
A mnie ciekawi czemu w ogóle jakiś angol wypowiada sie na temat spraw Polsko-żydowskich które w żadnym wypadku nie dotyczą jego kraju( coś czuje że ci Willis i Bourne mają tatusiów o nazwiskach Zigenbaum albo Cymerman) a z tego co kojarzę z historii to my żydom jakiś znaczących krzywd nie wyrządziliśmy a mimo to jeden pajac i tak ich przeprosił.
PS. Ciekawe czemu nie zamierzają naciskać na poszukiwania i zwrot naszych przedwojennych dóbr kultury i dziedzictwa
|