Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.02.2014, 21:28
Uważam, że nawet punkt zdobyty w Gdańsku to będzie niezły wynik. Lechia jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiiosennej, co pokazał mecz w Bydgoszczy - a z świetną Pogonią też zagrali nieźle i wynik mógł być równie dobrze 3 : 2 zamiast 2 : 3. Patryk Tuszyński w życiowej formie - 5 bramek w dwóch meczach! Dodatkowo nowi, ciekawi zawodnicy - z Zawiszą bardzo dobrze zagrał lewy obrońca Levković, a w meczu z nami może już zadebiutować 3 krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, ofensywny pomocnik Stojan Vranjes.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując