Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67682
Stary 27.02.2014, 21:24
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Kilka nazwisk z Brazylii wyciekało do prasy w trakcie tego sezonu - że niby kogoś tam obserwujemy. W tym gronie jest gość w tym wieku, ale... Jeżeli go byśmy pozyskali, to szacun.

http://www.transfermarkt.de/de/derso...ler_76470.html
Prędzej chodziło o jakiegoś rezerwowego zawodnika bo nikt Ci swojego podstawowego łowcy bramek nie wypożyczy za czapkę gruszek...
Swoją stroną to tyle czasu było na pozyskanie jakiegoś napastnika od początku stycznia ,że teraz troszkę śmieszna jest rezygnacja z powodu braku czasu na załatwienie formalności ... nie można było go zaprosić kilka dni wcześniej bo chyba tak w ostatniej chwili nie decydujemy się na transfer ewentualnie przebadać go w jakiejś placówce w Brazylii i tylko wyniki badań przefaksować . Nie wiem ale kluby z tych czołowych europejskich lig jakoś w ostatni dzień okienka są w stanie pozałatwiać wszystkie formalności i pozyskiwać piłkarzy a tutaj o tym napastniku słyszało się od wczoraj czyli były 3 pełne dni (minimum) ...
Ostatnio edytowane przez fanfan : 27.02.2014 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując